PANTUMA Zařízení domu Byt Dům Zahrada EAGO koupelna Koupelna Ekonomické Topení Úsporné Topení Krbová Kamna Kotel Sauny Solární systémy Tepelná čerpadla Hydromasážní vany Wellness SSWW Sanotechnik

Luxusní vana z umělého kamene VSB16-G

Fotogalerie: Luxusní vana z umělého kamene VSB16-G
Další obrázky:
Fotogalerie: Luxusní vana z umělého kamene VSB16-G
Výrobce Mocoori
Dostupnost Obvykle do 1-3 týdnů
Kód produktu VSB16-G
Kategorie Luxusní vany z umělého kamene


Varianty produktu:


Pro moderní koupelny  zařazujeme jako novinku do svého sortimentu masivní volně stojící vany. Tyto vany upoutají robustním a elegantním designem a mají vynikací poměr cena/ kvalita.
Elegantní design masivních van

Masivní vany mají lesklý nebo matný povrch. Lesklé vany jsou vyrobeny z minerálního mramoru a povrchová úprava je z gelcoatu. Vana je bez jediného spoje a tím umožňuje snadnou údržbu. Lesklé masivní vany se dodávají v bílé nebo v černé barvě.
Matné vany jsou vyrobeny na principu "pevný povrch" (solid surface),  z minerálního akrylátu a robustní jako kámen. Použítím hliníkového hydroxidu a PMMA vznikne homogenní a velmi odolný výrobek. Tyto masivní vany jsou bez jediného spoje, nejsou porézní a velmi snadno udržovatelné.

 

VSB16-G

Rozměr: 158x70x60 cm

Lesklý povrch

V ceně není zahrnuta baterie a sifon


Technická specifikace

Manuály ke stažení

Video ke stažení

Dotaz k produktu Luxusní vana z umělého kamene VSB16-G

Luxusní vana z umělého kamene VSB16-G
Diskuse k produktu Luxusní vana z umělého kamene VSB16-GPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím