PANTUMA Zařízení domu Byt Dům Zahrada EAGO koupelna Koupelna Ekonomické Topení Úsporné Topení Krbová Kamna Kotel Sauny Solární systémy Tepelná čerpadla Hydromasážní vany Wellness SSWW Sanotechnik

Luxusní vana VSB11-M

Fotogalerie: Luxusní vana VSB11-M
Další obrázky:
Fotogalerie: Luxusní vana VSB11-M Fotogalerie: Luxusní vana VSB11-M Fotogalerie: Luxusní vana VSB11-M
Výrobce Mocoori
Dostupnost Obvykle do 1-3 týdnů
Kód produktu VSB11-M
Kategorie Luxusní vany z umělého kamene


Varianty produktu:


Pro moderní koupelny  zařazujeme jako novinku do svého sortimentu masivní volně stojící vany. Tyto vany upoutají robustním a elegantním designem a mají vynikací poměr cena/ kvalita.
Elegantní design masivních van

Masivní vany mají lesklý nebo matný povrch. Lesklé vany jsou vyrobeny z minerálního mramoru a povrchová úprava je z gelcoatu. Vana je bez jediného spoje a tím umožňuje snadnou údržbu. Lesklé masivní vany se dodávají v bílé nebo v černé barvě.
Matné vany jsou vyrobeny na principu "pevný povrch" (solid surface),  z minerálního akrylátu a robustní jako kámen. Použítím hliníkového hydroxidu a PMMA vznikne homogenní a velmi odolný výrobek. Tyto masivní vany jsou bez jediného spoje, nejsou porézní a velmi snadno udržovatelné.

 

VSB11-M

Rozměr: 180x85x60 cm

Matný povrch

V ceně není zahrnuta baterie a sifon


Technická specifikace

Manuály ke stažení

Video ke stažení

Dotaz k produktu Luxusní vana VSB11-M

Luxusní vana VSB11-M
Diskuse k produktu Luxusní vana VSB11-MPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím